Biologická léčba artrózy

Napsali jste

 

17.5.2014 

               Už se zdálo,že dnešní dálkový pochod Praha-Prčice/ i odjinud /se bude muset obejít k mé velké lítosti beze mne.A přece jsem zdolala alespoň  nejkratší trasu 23 km z Votic do Prčic - to díky MuDr.Richardu Jírovi a jeho březnové biologické léčbě.Nemožné se povedlo.

Moje artrotické koleno po 3.plazmové injekci přestalo bolet a nebolí ani ted po námaze,po příchodu z Prčic.Vřele doporučuji.

                                                                     Vděčná pacientka Z.Zemanová z Mladé Vožice / 76 let/.

 

 

9.2.2015

Dobrý den,

Byl jsem u Vás v bioort ordinaci v červnu-červenci 3x na obě kolena.

Moc mi to pomohlo.

Kudy chodím, tudy Vás schválím.

Problémy se mi po delší době začínají mírně vracet, takže bych rád předcházel, aby se to nedostalo do loňského stavu.

Rád bych se u Vás objednal zase 3x na levé koleno.

Vyhovoval by mi termín ..........

S pozdravem,

Ing.František Kotšmíd

 

 

9.2.2015

Zdravím Vás pane Jíro,

 

dle domluvy Vás chci informovat o stavu pacientky, mé babičky, Věry Vajsarové

V prosinci 14 u Vás podstoupila kůru 3x injekcí ACP.

Dosavadní stav kolene je bezvadný, není pozorován žádný pokles účinnosti léčby (klepala to na dřevo), jen občasná medikace Ibalginem z důvodu bolestivosti lýtka pod kolenem (vnější přední kvadrant); tyto potíže byli ve stejném rozsahu i před léčbou.

Vzhledem k tomu, že prokazatelný efekt měla již první aplikace, osobně bych to viděl tak, že až bude zaznamenán pokles účinnosti léčby, ozval bych se, provedla by se jedna aplikace a poté bychom najeli na udržovací dávky, event. se domluvíme jinak.

Přeji hezký den.

 

Lukáš Havlík

 

 

 

25.3.2015

 

Dobrý den,
 
Pane doktore, chtěla bych Vám říct, že aplikace plazmy mi moc pomohla. Koleno je ted v bezvadném stavu. Ještě bych se chtěla objednat na kontrolu a dořešit mé problémy s ........
 
Děkuji
 

Renata Prochazkova

 

 

 

3.9.2020

 

Vážený pane doktore, jsem moc ráda,že jsem se k Vám na doporučení dostala k léčbě plazmou , jmenuji se Maršíčková,ta která byla tak nadšená po první aplikaci pazmy a vy jste mě krotil,abych to nadšení trochu přidržela ,že až po poslední aplikaci a to po 6 týdnech se uvidí jak bude atd.. , při kontrole po 6 týdnech u vás v nemocnici se ještě objevovali trochu problémy v podkolenní jamce a nějaké píchnutí ,ale ujišťoval jste ,že se to zlepší, no červíček trochu vrtal ,a říkala jsem si ,věř panu doktorovi  a ejhle ono to trvalo trochu déle cca 8 týdnů a dneska mě to už vůbec nebolí a strašně si to užívám , chodím 2x týdně cvičit , na zahradě řádím jak fretka, máme v lese brouka,tak čistíme a řežeme kulatinu, kolo taky proháním a s dcerou ,která je na vozíčku jsem byla v Janských lázních navštívit letitou rehabil.sestřičku ,která naplánoval výlet  do  Obřího dolu pod Sněžku ,tam jsem šlapala s vozíkem a vše v pohodě ,rehabilitační sestřička byla nadšená jak jsem v dobré kondici :) , tím to Vám chci moc poděkovat ,že i přes špatnou situaci s Covidem 19,jste mě tenkrát hned po velikonocích pozval ke konzultaci a následně začal léčit plazmou , váš přístup k pacientovi byl pro mě velkým zážitkem,protože v Benešovské nemocnici tomu tak není , obdivuji Vás s velkým respektem,moc si Vás vážím a veliké díky,přeji vše dobré,stálé zdraví ,ať se Vám daří v životě s pozdravem Maršíčková

Kontakt

Ortopedická ambulance - bioort

richard.jira@seznam.cz

Dobrovského 665/5
Tábor
39002

777 573 344

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode